rejestracja online

RHONDA ALLISON - NASZĄ PIĘKNĄ SKÓRĘ ZAWDZIĘCZAMY NAUCE

Podobnie jak naukowcy, inspiracji szukamy w naturze Rhonda Allison Skin Nutrition łączy najlepsze naturalne składniki z wyjątkowo dobroczynnymi naukowo opracowanymi związkami.

Aby uzyskać nadzwyczajne właściwości pielęgnacyjne odmieniające stan skóry, w taki sposób by otrzymała ona wszystko co jest jej potrzebne do zachowania zdrowia i piękna. Zdrowo i młodo wyglądającą skórę to jedno z naszych marzeń. Może się ono spełnić, gdy w pielęgnacji połączy się naturę z nauką.
Każdy typ skóry jest inny oraz każdy zmienia się z upływem czasu jednak preparatami kosmetycznymi Rhonda Allison można stworzyć specjalistyczny plan pielęgnacji dostosowany ściśle do potrzeb twojej skóry.

Zabiegi szczególnie polecane:

ANIOX PEEL doskonały dla cery tłustej, odwodnionej, uszkodzonej nadmiernym opalaniem LOTUS PEEL wyraźna redukcja zmarszczek i wygładzenie skóry, rozjaśnienie i blask. Poprawa gęstości i koloru skóry, zwiększa napięcie i poprawia owak twarzy WINE PEEL stymulacja do produkcji kolagenu przez skórę, dzięki czemu zwiększa się nawilżenie i napięcie skóry MELANIN LIFT jeden z najbardziej popularnych i efektywnych peelingów, które w łatwy i szybki sposób usuwają powstałe przebarwienia BABY BOOMER PEEL zabieg ma na celu wyrównać koloryt i napięcie skóry.
Zmniejsza zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia.

lotus peel