rejestracja online

Nasze dłonie i paznokcie wymagają systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników. Jesteśmy w stanie temu zapobiec dzięki regularnym zabiegom i odpowiedniej pielęgnacji domowej. Dłonie i paznokcie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety.

Nail Spa manicure prowadzi nas drogą sześciu kroków do wymarzonych, pięknych paznokci:

 • oczyszczanie skóry dłoni i paznokci
 • formowanie i skracanie paznokci dopasowane do potrzeb naszych klientów
 • wygładzenie płytki dla efektu zdrowego, błyszczącego paznokcia
 • odżywianie za pomocą wyjątkowych substancji zawartych w produktach Alessandro
 • pielęgnacja systematyczna paznokci oraz skórek wokół nich
 • ochrona przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz uszkodzeniami: odżywka, lakier

Szczególnie polecamy poniższe zabiegi:

Manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod pielęgnacji i zdobienia paznokci. Dlaczego? Swoją popularność hybryda zawdzięcza głównie trwałości. Dobrze wykonany manicure hybrydowy trzyma się na paznokciach nawet kilka tygodni. Taki manicure daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu, dlatego jest to idealne rozwiązanie na wyjazdy wakacyjne. Popularną hybrydę można wykonać w profesjonalnym salonie manicure'u lub we własnym domu. Dzięki temu, że akcesoria i produkty potrzebne do wykonania hybrydy są ogólnie dostępne, koszt takiego manicure'u jest niewielki.

ManicureJaponski1ManicureJaponski2

ManicureJaponski3ManicureJaponski4Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Jak zrobić japoński manicure? Instrukcja krok po kroku.

Rozdwajające się, łamliwe paznokcie są bolączką wielu kobiet. Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji stosowany przez Japonki. Zasada tego manikiuru jest bardzo prosta – polega na intensywnym wcieraniu w płytkę zielonej pasty. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Najpierw jednak trzeba zmatowić płytkę pilniczkiem, dzięki czemu odsłonięte zostają kanaliki prowadzące w jej głąb, wiec pasta doskonale w nie wnika. Aby ją w nich zatrzymać, należy teraz nanieść i wmasować niewielką ilość specjalnego pudru. Istota manikiuru japońskiego polega na umiejętnym wcieraniu najpierw pasty, a potem pudru – w jednym kierunku i za pomocą polerek ze skóry jelonka: zielonej do pasty i różowej do pudru. Do zabiegu nie używa się metalowych pilniczków do skracania paznokci, ani nie wycina się skórek. Efekt widać natychmiast – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, manikiur należy powtórzyć 3,4 razy w odstępie zwykle 3 tygodni.

ManicureTytanowy

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na wzmacnianie paznokci. Dzięki tej metodzie uzyskujemy trwałość przy zachowaniu naturalnej grubości płytki paznokcia. Manicure tytanowy jest  bezpieczny na skóry i zdrowia. Powinien utrzymać się do 4 - 5 tygodni, wszystko zależy od tempa wzrostu naszych paznokci.

Manicure tytanowy nie wymaga używania lampy UV, odtłuszczaczy, jest to zabieg bezzapachowy i nie niszczy płytki paznokcia. Metodę można stosować do wydłużenia paznokci za pomocą formy lub tipsa. Manicure tytanowy to prosty i szybki sposób na domową stylizację paznokci, bezpieczny dla kobiet w ciąży. Przed wizytą u stylistyki paznokci należy zadbać o kondycję paznokci i skóry, ponieważ proszek używany do manicure tytanowego może osadzać się na oderwanych skórkach.

Manicure tytanowy krok po kroku:

 1. Dezynfekujemy dłonie.
 2. Przygotowujemy paznokcie - matowimy delikatnie płytkę paznokcia.
 3. Nakładamy na całą płytkę paznokcia cienką warstwę żelu (Gel Base), a następnie wkładamy paznokieć do pojemniczka z kolorowym pudrem.
 4. Pyłek przyklei się do płytki i pokryje ją już po pierwszym zanurzeniu, ale czynność po wyschnięciu należy powtórzyć. Nadmiar pyłku/proszku strzepujemy.
 5. Nakładamy lakier nawierzchniowy (Gel Top).
 6. Na koniec nakładamy płyn (Sealer) – dzięki niemu paznokieć zostaje utwardzony i całkowicie wysuszony.
 7. Smarujemy paznokcie oliwką.

TytanPalety

Manicure Spa zaskakuje bogatym składem witamin, ekstraktów roślin, owoców i wyjątkową siłę aromaterapii - a w tym:

 • Manicure Spa I (manicure klasyczny, wybrany zabieg na dłonie, peeling, maska, krem)
 • Manicure Spa II (manicure klasyczny, wybrany zabieg na dłonie, okład parafinowy)