rejestracja online

Manicure tytanowy

ManicureTytanowy

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na wzmacnianie paznokci. Dzięki tej metodzie uzyskujemy trwałość przy zachowaniu naturalnej grubości płytki paznokcia. Manicure tytanowy jest  bezpieczny na skóry i zdrowia. Powinien utrzymać się do 4 - 5 tygodni, wszystko zależy od tempa wzrostu naszych paznokci.

Manicure tytanowy nie wymaga używania lampy UV, odtłuszczaczy, jest to zabieg bezzapachowy i nie niszczy płytki paznokcia. Metodę można stosować do wydłużenia paznokci za pomocą formy lub tipsa. Manicure tytanowy to prosty i szybki sposób na domową stylizację paznokci, bezpieczny dla kobiet w ciąży. Przed wizytą u stylistyki paznokci należy zadbać o kondycję paznokci i skóry, ponieważ proszek używany do manicure tytanowego może osadzać się na oderwanych skórkach.

Manicure tytanowy krok po kroku:

  1. Dezynfekujemy dłonie.
  2. Przygotowujemy paznokcie - matowimy delikatnie płytkę paznokcia.
  3. Nakładamy na całą płytkę paznokcia cienką warstwę żelu (Gel Base), a następnie wkładamy paznokieć do pojemniczka z kolorowym pudrem.
  4. Pyłek przyklei się do płytki i pokryje ją już po pierwszym zanurzeniu, ale czynność po wyschnięciu należy powtórzyć. Nadmiar pyłku/proszku strzepujemy.
  5. Nakładamy lakier nawierzchniowy (Gel Top).
  6. Na koniec nakładamy płyn (Sealer) – dzięki niemu paznokieć zostaje utwardzony i całkowicie wysuszony.
  7. Smarujemy paznokcie oliwką.

TytanPalety